Brutalna-Zabawa

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-25 20:19:02

Kerel
Administrator
Skąd: Sandomierz
Dołączył: 2016-12-25
Liczba postów: 28
Windows 8Chrome 54.9.2840.71

Regulamin działu

Regulamin działu 'Propozycje i błędy'


1. 1 wątek = 1 propozycja/bug
2. Tytuł wątku musi krótko opisywać propozycję. Wątki o tytułach 'dodaj to 10/10 moja ocena' będą odrzucane z miejsca.
3. Jeśli piszesz propozycję postaw przed nazwą tematu tag '[Propozycja]', a przed opisywanym błędem gry '[Błąd]' lub '[Bug]',
4. Wątki to nie głosowanie. Obowiązuje zakaz pisania postów o treści 'jestem za', 'jestem przeciw'.  Jeśli już chcesz się wypowiedzieć dodaj jakąś argumentacje. Uwaga! Argument nie ma polegać na tekście typu 'urozmaici to rozgrywkę', tylko ma być to rozbudowana wypowiedź, jeśli nie masz nic ciekawego do napisania to nie wypowiadaj się.
5. Użytkownikom forum nie wolno bawić się w moderatorów, domagać się procentów dla kogoś, czy też decydować czy propozycja ma być zamknięta lub zatwierdzona. Od tego są tylko i wyłącznie moderatorzy tego działu.
6. Obowiązuje zakaz odświeżania tematów i domagania się wypowiedzi administracji, w tym pisania postów typu 'pisać swoje opinie' lub 'Proszę o wypowiedź admina.'.
7. Propozycję lub zgłoszenie błędu piszemy BEZ WZORU.

Posty nie trzymające się zasad będą zamykane i odrzucane, jeżeli nadal będą tworzone autor zostanie ukarany.


Zajmuję się całym serwerem - nie zawsze mam czas na pogaduszki na serwerze.
Napisz na forum, tutaj zawsze odpisze. Cytat Paula Walkera

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
explorers68 - gamefierro - mta-goldenlife - filmydarmowe - firebrowserforum